Günlük Tablo

13 Eylül Koronavirüs Tablosu Vaka Sayısı Açıklandı mı?

13 Eylül 2020 Pazar Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu açıklandı mı ? Bugün kaç kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı, kaç kişi yaşamını kaybetti ? İyileşip sağlığına kavuşan vatandaşlarımızın sayısı ne oldu? Türkiye’de ve Dünya’da ne gibi gelişmeler var? Yeni alınan tedbirler neler ? Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca neler söyledi ? Hepsi ve daha fazlası haberimizde.

12 Eylül Korona Tablosu ( Dün )

13 Eylül Koronavirüs Tablosu Yayınlandı mı ?

Tüm vatandaşlar koronavirüs tablosunu merak ediyor. Bugünkü koronavirüs tablosu akşam 19:30 saatlerinde Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı.

13 Eylül 2020 Pazar Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

13 Eylül Bugünkü Koronavirüs Tablosunu Görmek İçin TIKLAYIN !

Son 24 Saatte Koronavirüs Gündeminde Yaşananlar

İstanbul Valiliği’nin Bilim kurulu tavsiyeleri doğrultusunda hem kamu hem de özel sektörde çalışanların mesai saatleriyle ilgili yeni bir düzenleme üzerinde çalıştığı konuşuluyor.

Uzmanlar grip ve koronavirüsün belirtilerinin birbirine çok yakın olduğunu ve Eylül ayı itibariyle vakaları tespit etmenin zorlaşabileceğini söylüyor.

Hindistan’da 3 hırsız bir kuyumcuya girerek önce kuyumcu sahibinin uzattığı dezenfektan ile ellerini dezenfekte etti sonra da değeri 54 bin doları bulan altın ve mücevherleri çaldı.

Fransa’da son 24 saatte 10.561 yeni vaka tespit edildi. Buna karşın Fransa Başbakanı Jean Castex, sokağa çıkma kısıtlaması olmadan bu koronavirüsle yaşamanın öğrenilmesi gerektiğini dile getirdi.

İstanbul’da konser, festival ve etkinliklerinin iptal edilmesine birçok ünlü ve sanatçı isim sosyal medya hesaplarından tepkide bulundu.

İçişleri Bakanlığı şehirlerarası otobüs yolculuklarıyla ilgili yeni bir genelge yayınlandı. Artık HES kodu olmayan kişilere bilet satılmayacak.

Bilim insanlarının yaptığı yeni bir araştırmaya göre koronavirüs, enfekte olan hastanın sadece solunum yollarına zarar vermiyor, ayrıca beynindeki hücreleri de giderek öldürüyor.

Rusya Sağlık Bakanı Mikhail Murashko, pazartesi gününe kadar ülkenin tüm bölgelerine Sputnik V aşısının ulaşacağını duyurdu. Aşı ilk aşamada gönüllü olanlara yapılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu