Günlük Tablo

2 Ekim Korona Tablosu Vaka Sayısı Bugün Kaç Oldu ?

2 Ekim 2020 Cuma Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu açıklandı mı ? Bugün kaç kişiye test yapıldı ? Hastaneye yatırılan hasta sayısı, vefat edenlerin sayısı ve iyileşenlerin sayısı kaç ? Dün itibariyle yeni verilerden yatak doluluk, yoğun bakım doluluk ve ventilatör doluluk oranlarında son durum nedir ? Filyasyon oranı yüzde kaç ? Ortalama temaslı tespit süresi kaç saat ? Ayrıca ağır hasta sayılarında ne gibi değişimler mevcut ? Hepsi ve fazlası için aşağı kaydırınız.

1 Ekim Dünkü Korona Tablosu

1 Ekim 2020 Perşembe Türkiye Covid-19 Hasta Tablosu

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Bugün Konya Şehir Hastanesi Açılışındaydı

Sözlerine ”Sağlık sistemi güçlü olan bir ülkenin geleceğinin de teminat altında olduğunun çok iyi görüldüğü bir zaman dilimindeyiz ”diyerek başlayan Bakan Koca devamında çok önemli neler söyledi ? İzlemek için aşağıdaki videoya tıklayabilirsiniz.

2 Ekim Bugünkü Koronavirüs Tablosu

Bugüne ait koronavirüs tablosu az önce 19:55 civarında Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı. Bugün yapılan 114.857 test arasından pozitif çıkanlardan 1.442 kişi hastaneye yatırıldı. 63 vatandaş vefat etti, 1.506 kişi iyileşti. Zatürre oranı %6.4 oldu. Yatak doluluk oranı %49.3 , Erişkin yoğun bakım doluluk oranı %67.1 , Ventilatör Doluluk Oranı %32.3 , Ortalama temaslı tespit süresi 8 saat ve filyasyon oranı %99.1 oldu.

2 Ekim Türkiye Covid-19 Hasta Tablosu

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca 2 gün önce gerçekleştirdiği basın toplantısında söylediği çok önemli şeyler nelerdi ? Tamamını yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu