Günlük Tablo

20 Kasım Bugünkü Korona Tablosu ve Vaka Sayısı

20 Kasım 2020 Cuma Türkiye Günlük Koronavirüs (Covid-19) Hasta Tablosu açıklandı mı ? Bugünkü tabloya göre Türkiye’de kaç kişiye test yapıldı ? Test yapılanların kaçında koronavirüse rastlandı ? Hastaneye yatırılan kişi sayısı kaç oldu ? Bugün kaç kişi coronavirus nedeniyle yaşamını yitirdi ? Kaç kişi iyileşti ve hastaneden taburcu oldu ? Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca son durumla ilgili dünden bu yana neler söyledi ? Hepsi için hemen aşağı kaydırabilirsiniz.

19 Kasım Dünkü Korona Tablosu

Dün Türkiye’de toplam 157.756 yeni koronavirüs testi yapıldı. Test sonucu pozitif ve durumu ciddi olanların 4.542’si hastanede tedavi altına alındı. 123 kişi covid-19 sebebiyle hayatını kaybetti. 2.918 kişi iyileşti. Ağır hasta sayısı 3.850’ye ulaştı.

Sağlık Bakanı Koca Sosyal Medyada Dünden Bu Yana Neler Paylaştı ?

20 Kasım Bugünkü Koronavirüs Tablosu Açıklandı mı ?

Bugün açıklanan korona tablosu durumun çok kritik olduğunu gözler önüne serdi. Bugün 156.642 yeni test yapıldı. 5.103 yeni hasta, hastanelerde tedavi altına alındı. 141 kişi hayatını kaybetti. İyileşen hasta sayısı ise 3.019 oldu. Ağır hasta sayısı 4 bine dayandı.

Türkiye’de Bu Haftasonu Uygulanacak Olan Sokağa Çıkma Kısıtlamasının Detayları Neler ? Kafe, restoran, market, berber, kuaförlerin yeni çalışma saatleri nasıl ? Öğrenmek için tıklayın !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu