Günlük Tablo

22 Eylül Korona Tablosu Türkiye Vaka Sayıları Arttı mı ?

Koronavirüs tüm dünyada etkisini arttırarak sürdürüyor. Peki 22 Eylül 2020 Salı Türkiye Günlük Covid-19 Tablosu yayınlandı mı ? Bugün Türkiye genelinde kaç test yapıldı ? Bu korona testlerinden kaçı pozitif çıktı ? Koronavirüs nedeniyle bugün kaç kişi öldü ? İyileşen sayısı kaç oldu ? Ağır hasta sayısı 1.500’ün üzerine çıktı mı ? Hepsi ve daha fazlası için aşağı kaydırın.

21 Eylül Covid-19 Tablosu

21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

22 Eylül Korona Tablosu

22 Eylül Bugünkü Koronavirüs Tablosu Vaka Sayısı az önce Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı.

22 Eylül 2020 Salı Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

Bugünkü Koronavirüs Haberleri

73 yaşındaki Oğuz Peker ülkemizdeki ilk covid vakalarından biri olmasıyla biliniyor. Tedavi gördüğü özel hastane, yoğun bakımda kaldığı 4 ay için 1 milyon 600 bin lira fatura çıkardı. 1 Milyon lirasını özel sağlık sigortası öderken, 600 bin lirasını kendisi ödedi.

Milyonlarca öğrenci ve öğretmenin uzaktan eğitim amacıyla kullanığı Eğitim Bilişim Ağı sistemi yoğunluk nedeniyle çöktü. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, EBA’daki sorununun en kısa sürede çözüleceğini söyledi.

Çin’in Vuhan kentinde gece hayatı eski günlerine döndü. Öyle ki gece kulüpleri, pub ve kafelerdeki doluluk sokaklara taştı. İnsanlar sanki koronavirüs hiç gelmemiş gibi doyasıya eğlendi.

Ünlü Japonya ışık ekipmanı üreticisi Ushio, yeni tip koronavirüsü yok eden ultraviyole (UV) ışın yayan “Care222” adlı cihazı üretti. Ayrıca cihaz çalışırken insan sağlığına zarar vermiyor.

Dünya Sağlık Örgütü Başkanı Ghebreyesus’tan covid-19’a karşı aşı beklentisi içinde olanlara kötü haber. Ghebreyesus, dünya çapında ortalama 200 aşı adayının bulunduğunu ancak bu aşı adaylarının ne kadar işe yarayacağı konusunda garantilerinin olmadığını bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu