Günlük Tablo

23 Eylül Covid-19 Tablosu Bugünkü Vaka Sayısı Kaç Oldu ?

23 Eylül 2020 Çarşamba bugünkü Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu açıklandı mı ? Bugünkü test sayısı kaç oldu ? Test yapılan kişilerden kaçında koronavirüs tespit edildi ? Covid-19 sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı kaç ? İyileşen ve ağır hasta sayısında son durum ne oldu ? Son dakika koronavirüs haberleri neler? Hepsi ve fazlası için aşağı kaydırabilirsiniz.

22 Eylül Dünkü Korona Tablosu

22 Eylül 2020 Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

23 Eylül Korona Tablosu

Bugünkü tablo az önce Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı. Bugün yapılan 112.102 test içinden, 1.767 kişiye covid-19 pozitif tanısı kondu. 72 vatandaşımız hayatını kaybetti, 1.027 kişi iyileşti. Ağır hasta sayısı 1.561’e ulaştı.

Son Dakika Koronavirüs Haberleri

Çin’de geliştirilen Covid-19 aşısı, Hacettepe Üniversitesi’nde şu ana dek 20 gönüllü sağlık çalışanımıza uygulandı. Prof. Dr. Murat Gökova, aradan geçen 5 günde ciddi bir yan etki ile karşılaşmadıklarını söyledi.

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeyle beraber tüm kamu kurum ve kuruluşlarında HES kodu zorunlu hale getirilmişti. Uygulama bugün itibarıyla resmen başladı.

Geçtiğimiz hafta koronavirüs testi pozitif çıkan sosyal medya fenomeni Reynmen koronavirüsü atlattı. Güzel haberi Instagram’dan duyuran fenomen, “İğrenç bir süreçti” dedi.

Suudi Arabistan 4 Ekim Pazar günü itibarıyle Umre ziyaretlerini başlatmayı planlıyor. Bilindiği üzere Kabe son 6 aydır umre ziyaretlerine kapalıydı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, koronavirüs aşısıyla ilgili esprili açıklamalarda bulunarak “Aşıyı ya Acun bulacak ya da Nusret. Nusret bulursa altın kaplamasını da yapar” dedi.

İngiltere’de, 20 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, koronavirüsü orta ve şiddetli semptomlarla geçiren kişilerin aynı anda grip geçirmesi durumunda ölüm risklerinin ikiye katlandığı belirlendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu