Günlük Tablo

23 Kasım Bugünkü Korona Tablosu ve Vaka Sayısı Kaç ?

23 Kasım 2020 Pazartesi koronavirüs (covid-19) tablosu açıklandı mı ? Kısıtlamalar, tedbirler arttırılacak mı ? Sokağa çıkma yasağıyla ilgili son durum ne oldu ? Bugün Türkiye’de kaç test yapıldı ? Yapılan testler sonucunda kaç kişi hasta olarak değerlendirilip hastanede tedavi altına alındı ? Koronavirüs nedeniyle kaç kişi hayatını kaybetti ? İyileşenlerin sayısı arttı mı azaldı mı ? Ağır hasta sayısında ne gibi değişimler var ? Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca bugün neler söyledi ? Hepsi ve daha fazlası için aşağı kaydırabilirsiniz.

22 Kasım Dünkü Korona Tablosu

Türkiye’de dün açıklanan yeni tablo da kritik durumu gözler önüne serdi. Bugün 155.516 test yapıldı. 6.017 yeni hasta tespit edildi. Vaka sayıları yine açıklanmadı. 139 kişi vefat etti. 3.812 kişi iyileşti. Ağır hasta sayısı 4.217’ye ulaştı.

Bakan Koca Bugün Ne Gibi Konulara Değindi, Nasıl Mesajlar Verdi ?

23 Kasım Bugünkü Korona Tablosu

Uzmanlar mevcut önlemlerin yetersiz olduğunu ve son günlerde giderek artan sayılarla beraber daha sert kısıtlama ve tedbir kararlarının getirilmesi gerektiğini söylüyor.

Bugünkü tablo verilerine göre Türkiye’de bugün 161.125 test yapıldı. 6.713 yeni hasta tespit edildi. Vaka sayısı açıklanmadı. Tam 153 kişi koronavirüs nedeniyle hayata gözlerini yumdu. 3.254 kişi iyileşti. 4.409 ağır hastamız var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu