Günlük Tablo

25 Eylül Korona Tablosu Vaka Sayısı Kaç ?

25 Eylül 2020 Cuma Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu açıklandı mı ? Günlük hasta sayısı son günlerde 1.700’ler civarında seyretmeye devam etti. Peki bugün kaç tane covid-19 testi yapıldı, kaç kişide yeni tip koronavirüs tespit edildi ? Bugün kovid nedeniyle kaç vatandaşımız hayatını kaybetti, kaç kişi iyileşip sağlığına kavuştu ? Türkiye ve Dünya gündeminde Son saatlerde koronavirüs gündeminde yaşanan sıcak gelişmeler neler oldu ? Hepsi ve daha fazlası için lütfen aşağı kaydırınız.

24 Eylül Dünkü Koronavirüs Tablosu

24 Eylül 2020 Perşembe Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Dün Neler Söyledi ?

25 Eylül Bugünkü Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın Samsun’da düzenlediği basın toplantısı ardından bugünkü koronavirüs tablosu yayınlandı. Bugün yapılan 112.885 test arasından, 1.665 kişide koronavirüs tespit edilirken, 73 vatandaşımız hayatını kaybetti. Bugünkü iyileşen sayısı 1.318 olarak açıklanırken, ağır hasta sayısı ise 1.601’e ulaştı.

25 Eylül 2020 Cuma Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

Koronavirüs Gündeminde Son Dakika Sıcak Gelişmeler

Finlandiya’da covid-19 taşıyıcısı kişileri tespit etmek için eğitilen özel köpekler bu hafta Helsinki-Vantaa Havalimanı’nda görevlerine başladı.

ABD’li bilim insanları koronavirüsün mutasyon geçirdiğini belirledi. Mutasyon sonrası virüsün bulaşma riski artarken öldürücülüğü konusunda bir değişiklik ise olmadığı gözlendi.

Arjantin’de videokonferans şeklinde yapılan parlamento toplantısında bir milletvekili, anlamsızca yanındaki kadının göğsünü öptü. Hakkında soruşturma açılan milletvekili, istifa etti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun’da gerçekleştirdiği basın toplantısında son bir haftada vaka artış hızının kontrol altına alındığını söyledi.

Giresun’da il genelinde kamuya açık alanlarda yürüyüş esnasında sigara içmek yasaklandı.

Fransa’da yeni tip koronavirüs vaka sayısı, son 24 saatte 16 bin 96 ile salgının başında bu yana en yüksek seviyesine ulaşarak rekor kırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu