Günlük Tablo

25 Kasım Corona Tablosu Bugünkü Vaka Sayısı Kaç ?

25 Kasım 2020 Türkiye Koronavirüs Tablosu açıklandı mı ? Bugün ülkemizde kaç kişiye korona testi yapıldı ? Korona testi yapılanlardan kaçı hastaneye yatırıldı ? Vaka sayısı halen açıklanmıyor mu ? Bugün koronavirüs nedeniyle kaç kişi hayatını kaybetti ? Ağır hasta sayısı artmaya devam mı ediyor ? Kaç kişi sağlığına kavuştu ? Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ne gibi konularda mesaj verdi ? Önümüzdeki günlerde kısıtlamalar artacak mı ? Hepsi ve daha fazlası için aşağı kaydırabilirsiniz.

HANGİ KORONAVİRÜS AŞISI KAÇ PARA ? HANGİ ÜLKELER ÖNSİPARİŞ VERDİ ? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN !

24 Kasım Dünkü Korona Tablosu

Dün Türkiye’de 162.231 test yapıldı. 7.381 yeni hasta tespit edildi. 161 kişi covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. İyileşen sayısı 3.678 olarak gerçekleşti. Ağır hasta sayısı ise 4.543’e ulaştı.

Bakan Koca Dün Akşamki Korona Tablosundan Bu Yana Sosyal Medyada Neler Paylaştı ?

25 Kasım Bugünkü Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Bilim Kurulu Toplantısının ardından bir basın açıklaması yaptı. Ardından da gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Paylaşılan yeni tabloya göre Türkiye genelinde 164.547 test yapıldı. 6.814 yeni hasta tespit edilip hastanede tedavi altına alındı. 168 kişi hayatını kaybetti. 3.911 kişi iyileşti. Ağır hasta sayısı 4.641’e ulaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu