Günlük Tablo

26 Kasım Türkiye Korona Tablosu Günlük Vaka Sayısı Kaç ?

26 Kasım 2020 Türkiye Günlük Koronavirüs (Covid-19) Tablosu açıklandı mı ? Bugün Türkiye genelinde kaç test yapıldı ? Bugün Türkiye’de kaç yeni koronavirüs vakası tespit edildi ? Hastaneye yatan, vefat, iyileşen, ağır hasta sayıları kaç ? Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca dün yapılan Bilim Kurulu Toplantısı sonrası gerçekleştirilen basın açıklamasında çok önemli neler söyledi ? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul’daki son durumla ilgili neler söyledi ? Hepsi ve daha fazlası için okumaya devam ediniz.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da Yoğun Bakım Doluluk Oranları Ne Durumda ? Öğrenmek için Tıklayın !

25 Kasım Dünkü Korona Tablosu ve Vaka Sayısı

Türkiye genelinde 164.547 test yapıldı. 6.814 yeni hasta tespit edilip hastanede tedavi altına alındı. 168 kişi hayatını kaybetti. 3.911 kişi iyileşti. Ağır hasta sayısı 4.641’e ulaştı. 5 ay sonra ilk defa günlük vaka sayısı açıklandı. Son 24 saatte 28 bin 351 kişide koronavirüs tespit edildi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca dün gerçekleştirilen Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı sonrasında Basın Açıklaması düzenleyerek son durumla ilgili bilgi verdi. Basın açıklaması sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

25 Kasım 2020 Bilim Kurulu Toplantısının Ardından Bakan Koca’nın Basın Açıklamasının Tümü

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul’daki Son Durumla İlgili Neler Söyledi ?

Tüm Türkiye’de Koronavirüs etkisini giderek arttırıyor. Vaka ve vefat sayıları kritik durumlara ulaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul’daki ölüm sayısının geçtiğimiz yıllara oranla iki katından daha fazla arttığını ve belediyenin verileri ile Sağlık Bakanlığı verilerinin uyuşmadığını söyledi. Ayrıca İmamoğlu Kanal İstanbul projesi, beklenen deprem ve diğer bazı konularda da konuştu.

Bakan Koca Dünden Bu Yana Sosyal Medyada Neler Paylaştı ?

26 Kasım Bugünkü Korona Tablosu ve Günlük Vaka Sayısı

Bugün Türkiye’de 168.348 yeni test yapıldı. 29.132 kişinin koronavirüse yakalandığı açıklandı. 6.876 kişi hastanede tedavi altına alındı. 174 kişi vefat etti. 3.291 kişi iyileşip sağlığına kavuştu. Ağır hasta sayısı 4.711’e ulaştı.

Türkiye’de Koronavirüs Denetimleri Sıkılaştırılacak. Denetim Hangi İllerde ve Ne Zaman Yapılacak ? Bakan Koca İmamoğlu’nun Sözleriyle Alakalı Neler Söyledi ? Öğrenmek İçin Tıklayın !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu