Günlük Tablo

27 Ağustos Koronavirüs Tablosu Vaka Sayısı Açıklandı mı?

27 Ağustos 2020 Perşembe Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu açıklandı mı ? Vaka sayısı kaç oldu ? Vefat edenlerin sayısı ne kadar ? Ağır hasta sayısında artış devam mı ediyor ? Yeni kısıtlamalar yolda mı ? Hepsini sizlerle paylaşıyoruz.

Son 1 Günde Türkiye ve Dünya’da Yaşanan Sıcak Gelişmeler

Eğitim-Sen, öğretmenlerin seminerler için okullara gittiği şu dönemde 34 okulda koronavirüs vakasının görüldüğünü açıkladı. Söz konusu okulların isimleri internet sitesinde paylaşıldı.

Moskova Üniversitesi İmmünoloji ve Moleküler Biyotıp Merkezi Direktörü Prof. Dr. Mihail Paltsev insanların gelecek yılın ortalarından itibaren normal hayatlarına dönebileceğini söyledi.

ABD’li ilaç şirketi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısıyla ilgili olarak bazı veriler paylaştı. Aşının, yaşlı insanlar ile genç katılımcılar üzerinde benzer bağışıklık tepkisinin ölçüldüğü belirtildi.

Avrupa’nın İtalya, İspanya, Fransa gibi birçok ülkesinde Koronavirüs vaka sayıları yeniden şiddetli şekilde artışa geçti.

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan yeni vaka sayısının, son on gündür iyileşen hasta sayısının üzerinde seyrettiğini ifade ederek salgının kontrolden çıktığını söyledi.

Sinek İlacında Koronavirüsü Öldüren Bir Madde Keşfedildi ! Detaylar İçin TIKLAYIN !

27 Ağustos Korona Tablosu Açıklandı mı ?

Bugüne ait olan vaka sayısı tablosu az önce açıklandı. Korona tablosu her akşam 20:00 saatlerinde Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinde ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın Twitter hesabında yayınlanıyor.

27 Ağustos 2020 Perşembe Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu
  • Bugünkü Test Sayısı 106.111
  • Bugünkü Vaka Sayısı 1.491
  • Bugünkü Vefat Sayısı 26
  • Bugünkü İyileşen Sayısı 995
  • Hastalarda Zatürre Oranı %7.3
  • Ağır Hasta Sayısı 862
26 Ağustos Koronavirüs Tablosu ve Bakan Koca’nın Açıklamaları

Kaynak
Eğitim SenTwitterSağlık Bakanlığı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu