Günlük Tablo

3 Ekim Korona Tablosu Vaka Sayısı Bugün

3 Ekim 2020 Cumartesi Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu yayınlandı mı ? Türkiye’de bugün kaç kişiye covid-19 testi yapıldı ? Yapılan testler içinden kaç kişide koronavirüs pozitif tespit edildi ? Günlük vaka sayıları yerine açıklanmaya başlanan günlük hasta sayısı bugün kaç oldu ? Bugün kaç vatandaş virüs nedeniyle hayatını kaybetti ? Kaç kişi koronavirüsü atlatıp sağlığına kavuştu ? Hepsi ve daha fazlası için aşağı kaydırınız.

2 Ekim Dünkü Korona Tablosu

2 Ekim Covid-19 Hasta Tablosu

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca dünkü tabloyla ilgili ne dedi ?

3 Ekim Bugünkü Korona Tablosu

Bugüne ait Günlük Koronavirüs Tablosu yani yeni adıyla Covid-19 Hasta Tablosunun az önce 19:00 civarında açıklandı. Yeni tabloya göre bugün 103.219 test yapıldı. Bugün koronavirüs nedeniyle 1.502 kişi hastaneye yatırıldı. 59 kişi hayatını kaybetti. 1.211 kişi ise iyileşti.

3 Ekim Türkiye Covid-19 Hasta Tablosu

Sağlık Bakanı Koca Dün Konya Şehir Hastanesi Açılışında Neler Söylemişti ?

Bakan Koca Bilim Kurulu Toplantısı Sonrasında Basın Açıklamasında Çok Önemli Nelere Değindi ?

Trump Hastaneye Kaldırıldı !

ABD Başkanı Donald Trump dün yaptığı paylaşımda kendisi ve eşi Melania Trump’ın koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Bu sabah ise ciddi şikayetleri nedeniyle acilen hastaneye kaldırıldı. Nefes almakta güçlük çeken Trump’a koronavirüs tedavisinde etkisi kanıtlanan ilaçlardan biri olan ‘Remdesivir’ tedavisi uygulanıyor.

11 Eylül saldırılarından Brexit’e, Sovyetler Birliği’nin dağılmasından koronavirüs salgınına kadar pek çok şeyi tahmin ettiği söylenen Bulgar kâhin Baba Vanga’nın destekçileri, ABD Başkanı Donald Trump’ın covid-19’a yakalanacağını uzun yıllar önce bildiğini söyledi. Kâhinin söylediklerine göre Trump’ta beyin tümörü oluşacak ve sağır kalacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu